Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów - część #1 18.09.2014

22 października zostaną wręczone Ekomersy 2014 - wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju rynku e-commerce. O statuetki walczy blisko 120 kandydatów. Jak próbują przekonać internautów do poparcia?

21 września skończy się pierwszy etap głosowania na Ekomersy 2014, w którym głosy mogą oddawać internauci. Następnie 10 najpopularniejszych kandydatów z każdej konkursowej kategorii poddanych zostanie ocenie Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele największych sklepów internetowych m.in. Marek Muszak (Komputronik.pl), Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl), Wojciech Tomaszewski (Answear.com), Filip Biesek (Oponeo.pl), przedstawiciele mediów branżowych m.in. Artur Kurasiński (AK74), Krzysztof Gontarek (Dziennik Internautów), Arkadiusz Widawski (Online Marketing Polska), blogerzy m.in. Paweł Tkaczyk (paweltkaczyk.com), Michał Górecki (michal-gorecki.pl), przedstawiciele organizacji branżowych m.in. Włodzimierz Schmidt (IAB Polska) oraz Grzegorz Wójcik (e-Commerce Polska).

Przegląd zmagań o Ekomersy 2013 można zobaczyć w serwisie nowymarketing.pl. Jak w tym roku o głosy internautów walczą kandydaci?

Nagraj wideo!

Firmy SMSAPI i i-sklep połączyły siły i przygotowały film o emerytowanym rolniku, panu Mieczysławie ze wsi Wilkowyczki w województwie śląskim, który zakłada swój pierwszy sklep mobilny. Historię można zobaczyć na stronie dlaczegomy.com:

Na stronie dlaczegoebexo.pl Przerażający Staszek nakłania do oddania głosów na Ebexo:

Do głosowania na usługę analityczną Raporty Adkontekst Audience przekonuje Robert Sadowski, który przybliża istotność analityki na przykładzie jazdy na rowerze:

Członkowie zespółu demish przygotowali “demish challange”, czyli wideo inspirowane akcją ALS #icedBucketChallenge, które można zobaczyć TUTAJ

FreshMail zabiera internautów w nocną wyprawę po swoim biurze, w którym do północy nad mailingami czuwa biuro obsługi klienta.

Na wycieczkę po swoim biurze (tym razem w godzinach pracy) zaprasza nas także ekipa TradeTracker

Limtel próbuje pozyskać głosy przedstawiając historię “Emo happy customer”:

Animację zachęcającą do oddawania głosów przygotowali także przedstawiciele Sheepla:

W kolejnych częściach cyklu przedstawimy, jakie inne sposoby promocji zostały wykorzystane w walce o Ekomersy 2014. Gwarantujemy, że będzie równie ciekawie.

Tegoroczne wyróżnienia przyznane zostaną najlepszym firmom podczas oficjalnej Gali na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie Wieczoru Branżowego po VII Targach eHandlu (22.10.2014). Organizatorem konkursu oraz wydarzeń towarzyszących jest Fundacja Polak 2.0, która od kilku lat zaangażowana jest w wspieranie polskiego handlu internetowego. Więcej informacji na temat zasad przyznawania nagród oraz listę ubiegłorocznych laureatów znaleźć można na stronie konkursu - ekomersy.pl

   
fp20 video filmiki youtube staszek pan mieczysław ecommerce kandydaci projekty ekomersy 2014